top of page
Sn%C3%ADmka%20obrazovky%20(237)_edited.jpg

NÁVRH IHRISKA

Každé ihrisko navrhujeme na individuálnu objednávku. Pozorne načúvame potrebám klienta. Každý klient je iný. Každý má iné očakávania, možnosti a situáciu. Žiadne dve ihriská preto nie sú rovnaké. 
Pred investíciou oblasť skontrolujeme. Potreby sú jedna vec, príležitosti druhá. Každý projekt je overený z hľadiska potenciálu oblasti, kde sa má napríklad vybudovať detské ihrisko. Až potom pripravíme koncepciu rozvoja.

REALIZÁCIA VÝSTAVBY

Po prijatí ponuky pristupujeme k realizácii, ktorú vždy čo najskôr zrealizujeme, s potrebnou usilovnosťou a stavebnou praxou.
Naše montážne tímy majú príslušné skúsenosti a znalosti normy STN – EN 1176 pre ihriská, čo znamená, že deti sa vždy hrajú bezpečne.

IMG_20201119_153424_edited.jpg
IMG_1362u_edited.jpg

SERVIS A KONTROLA

Sme neustále v kontakte s našimi zákazníkmi, ktorí nám môžu kedykoľvek zavolať a objednať si servis (záručný a pozáručný).
Súčasťou nášho tímu sú certifikovaný odborníci oprávnený vykonávať revízie a kontroly ihrísk. Zabezpečíme Vám pravidelné prehliadky a kontroly ihrísk, aby boli pre používateľov neustále funkčné a bezpečné.

Služby: What We Do
bottom of page